Bęben naścienny Gardena

Wyciągnięcie węża ogrodowego z domu na trawnik jest łatwe. Ale włożenie go z powrotem do środka może być uciążliwe, zwłaszcza jeśli trzeba przenieść całą długość węża z powrotem do piwnicy lub garażu.

Bęben naścienny Gardena montowany na ścianie znacznie to ułatwia. W rzeczywistości nie trzeba nawet iść tak daleko – już samo umieszczenie go w szopie lub garażu sprawia, że jest o wiele łatwiejszy w obsłudze.

Urządzenie jest trwałe i odporne na zużycie, więc nie musisz się martwić, że się zepsuje tylko dlatego, że włożyłeś w nie dużo pracy. Mimo że urządzenie jest wykonane z mocnych materiałów, jest również lekkie, dzięki czemu jego obsługa jest tak łatwa, jak to tylko możliwe. Bęben naścienny to bardzo praktyczne akcesorium, które ułatwia prace w ogrodzie i na świeżym powietrzu.

Oprócz tego, że urządzenie to jest niezwykle proste w obsłudze, pozwala na odciążenie kręgosłupa nawet podczas najbardziej wymagających prac.

Pracując z takim bębnem na wąż, możesz zapomnieć o problemach z długimi i ciężkimi wężami ogrodowymi, które zazwyczaj leżą na ziemi lub wokół Twoich stóp. Dzięki takiemu urządzeniu będą mogli Państwo w łatwy i bezpieczny sposób przechowywać wąż we własnym ogrodzie.

Wybierając bęben naścienny Gardena, zwróć uwagę na jego nośność. Powinna ona wynosić co najmniej 10 kg, ponieważ większość węży jest cięższa od tej wartości. Jeśli używasz bardzo ciężkiego węża, rozważ zakup mocniejszej wersji tego akcesorium ze wzmocnionym uchwytem mocującym.

Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na zużycie, co sprawia, że jest trwałe i niezawodne w działaniu. Montaż naścienny pozwala na umieszczenie zwijacza węża jak najbliżej kranu.